Kristiine

reform.ee
Menüü
1087

Hanah Lahe

Olen 22-aastane, õpin Tallinna ülikooli haldus- ja ärikorralduse III kursusel ning töötan Reformierakonnas kampaanianõunikuna ja juhin Reformierakonna noortekogu keskkonnakomisjoni.

Noore põlvkonna esindajana tunnen muret meie tuleviku pärast – milline planeet ja kui kvaliteetne elukeskkond on meil paarikümne aasta möödudes?

Kandideerin kohalikel valimistel Kristiine linnaosas ning seisan kliima- ja keskkonnateemade eest. Tänased otsustajad ei võta kliimakriisi tõsiselt ning samuti pole kliima- ja keskkonnateemad ega nende eest kõnelejad Tallinna linnaosades tugevalt esindatud. 

Arvan, et igal linnaosal peaks olema keskkonnakomisjon ja ekspertidega koostöös loodud kliimakava, mis vastaks linnaosa võimetele ja vajadustele ning käiks ühte jalga Tallinna üldise kliimakava ja Eesti rohepöördega.

Eesti on juba aastakümneid olnud digiteemade ja innovatsiooni esindaja, miks ei võiks me olla ka kliima- ja keskkonnateemades suunanäitajad ja eeskuju teistele riikidele?

Arvan, et keskkonnamurede ja kliimakriisi lahendamiseks on olulised nii kodanike, omavalitsuste kui ka riigi ühised pingutused ja koostöö. Ning loomulikult vajame rohepöördeks teaduspõhist ja efektiivset lähenemist.

Minu valimislubadused:

  1. Luua Kristiine linnaosale kliimakava. 

  2. Parendada Kristiine linnaosa jäätmemajandust. 

  3. Viia Kristiines ellu rattastrateegia.

Usalda mulle oma hääl valimistel ja aita mul seista keskkonnasõbraliku Kristiine eest – Tallinn peab olema päriselt roheline! 

1087

Hanah Lahe

Eesti Reformierakond, kampaanianõunik