Kristiine

reform.ee
Menüü
1084

Heidi Tormet

Lugupeetud Kristiine valija!

Mul on finantsjuhtimise magister ja üle 10 aasta olen töötanud erasektoris rahvusvahelistes ettevõtetes peamiselt finantsalal, viimased viis aastat olen töötanud avaliku sektori huvides. Olen aktiivne ühiskonnaliige ja kaasatud tegevustesse, milles näen, et kodukohas või ühiskonnas on võimalik midagi paremaks muuta. Olen 12 aastat panustanud vabatahtlikult riigikaitsesse, mis on mulle väga oluline ja hingelähedane, ning plaanin julgeolekusse panustada ka järgmised aastakümned.

Elupõlise tallinlasena olen elanud viimased 14 aastat Kristiine linnaosas. Mulle lähevad väga korda minu kogukonna tegemised, arendused ja arengusuunad. Kuulun Reformierakonna Kristiine piirkonna juhatusse ja olen Kristiine linnaosakogu liige. Viimased neli aastat olen juhtinud turvalisus- ja heakorrakomisjoni tööd ja mul on heameel tõdeda, et üldine olukord Kristiines on hea, ent arenemiskohti jagub.
Soovin, et kõik Kristiine elanikud tunneksid, et nende kodukant on kõige parem. Üheskoos saame muuta selle veel tugevamaks!

Minu valimislubadused:
1) Muudame kvartalisisesed teed ohutumaks.
2) Säilitame linnaosa rohelust ja pöörame rohkem tähelepanu haljastusele.
3) Investeerime lasteaedadesse.

1084

Heidi Tormet

Riigiamet, Nõunik