Lasnamäe

reform.ee
Menüü
1101

Diana Suun

Olen viie superimelise lapse ema. Lasnamäel olen elanud juba üle 10 aasta, selle ajaga olen osalenud selle piirkonna rahvaloendusel. Kolmel erineval valimisel olen olnud valimiskomisjoni liige

Juba mõni aasta tagasi lõin MTÜ Aitame Vähekindlustatud Peresid eesmärgiga aidata abivajavaid lapsi ja ka vanureid. Ma ei kõnni kunagi mööda abivajajast. Aitan nii juriidiliselt, toiduabi kui ka riiete ja muuga. Kuna olen külastanud valimiskomisjoni liikmena väga paljusid  Lasnamäel ja Õismäel elavaid lapsi ja vanureid ning näinud tõsiselt abi vajavaid inimesi, keda ei märgata, siis on see teinud mu meele väga kurvaks. 

Nii paljude suurettevõtete juhid on minult küsinud, miks ma seda teen, ma ju ei teeni. Elus ei peagi alati kasu saama, minu õnn on juba see, kui saan midagi abivajaja jaoks teha! 

Töötan ise suure ehituspeatöövõtu ettevõttes personalijuhi ja tööohutusspetsialistina, lisaks juba pikki aastaid Tallinna ühes suurimas kontserdihallis personalijuhina, kus koolitan välja teenindusvaldkonna inimesi. 

Pean oluliseks kandideerida, et muuta meie laste ja pensionäride elu paremaks ja kergemaks, et kõik, kes vähegi vajavad abi, oleksid märgatud! Minu soov on, et igal lapsel ja vanuril oleks soe toit iga päev laual ning turvaline soe kodu ja piirkond, et nad tunneksid ennast vajalike ühiskonnaliikmetena. 

Igal lapsel peaks olema tasuta võimalus spordi- ja huviringidele, lasteaedade kohatasud tuleks kaotada ning ligipääs koolidele ja lasteaedadele peaks olema turvaline. 

Mitte ükski kodanik ei peaks olema oma murede ja rõõmudega üksi. 

KÕIK ME VÄÄRIME HOOLT, ARMASTUST JA USKU. VAHEL PIISAB ABIVAJAJALE  VÄGA VÄHESEST, ET TUNDA ENNAST VAJALIKUNA!

1101

Diana Suun

ASSG CONSTRUCTION OÜ /PERSONAALIJUHT ,TÖÖKESKKONNASPETSIALIST