Lasnamäe

reform.ee
Menüü
1103

Galina Sirjak

Meie kodulinn on meie kõigi jaoks turvaline, mugav ja ilus. 

Selleks peame ise tegutsema – oleme sõbralikud, toetame üksteist ja mõtleme kaasa.

Kahe lapse emana näen, et linn peab olema peresõbralik.

Kvaliteetne ja kiusamisvaba haridus igale Lasnamäe lapsele lasteaiast alates. Avameelne ja toetav keskkond haridusasutustes, kus igaüks saab kaasa mõelda ja oma mõtteid julgelt välja öelda.

Võimalus koolivaheajal malevasse minna, et tagada lastele tegevus ja suhtlemine oma eakaaslastega. Samuti saab laps proovida kätt ja sissetulekut teenida.

Paigad aktiivseks ajaveetmiseks nii väikeste kui ka suurte linnaelanike jaoks: mängu- ja jõuväljakud kodu lähedal. Mida lähemal kodule on selline koht, seda suurem on tõenäosus, et noored inimesed lähevad oma aega veetma just sinna, mitte kaubanduskeskustesse.

Eakatele inimestele tuleb võimaldada täisväärtuslik, suhtlemist ja liikumist täis elu: kontserdid ja üritused, soodsa hinnaga rühma- ja saalitreeningud. Linna poolt A+ konto, mis tagab aastas 200 euro väärtuses erinevate huvipõhiste tegevuste rahastamise. Samuti kursused digioskuste parendamiseks, et saaks vabalt lapselastega interneti teel suhelda ja võrgus surfata. Kõik see tagab eakate inimeste vitaalsuse ja hea tuju.

1103

Galina Sirjak

investeerimisnõustaja