Lasnamäe

reform.ee
Menüü
1097

Larissa Karpova

Larissa on sündinud ja õppinud Tallinnas. Lõpetanud Tallinna tehnikaülikooli ning hariduselt tööstus- ja tsiviilehitusinsener. Ta on töötanud Tallinna Ehitustrustis insenerina, juhtivinsenerina ministeeriumis maanteetranspordi osakonnas ning tollilao juhatajana Muuga sadamas. Praegu töötab auto varuosade juhina. Lisaks on Larissa 180 korteriga elamu korteriühistu esimees.

Lasnamäed on ehitatud ja laiendatud tema silme all ning ta tunneb rõõmu, et linnaosa pidevalt täiustatakse. Linnaosas on ka mõningaid probleeme ja need tuleb lahendada, alustades mugavuse ja puhtuse ning korra taastamisest.

Oma igapäevaelus puutub Larissa palju kokku ka vanemate inimestega, kellel on küsimusi igapäevaste eluprobleemide kohta; murekohti, mis vajavad lahendusi, on väga palju. Ja selle põhjal on Larissa sooviks saanud, et linnaosavalitsus koostaks informatiivse brošüüri elanikele, mis sisaldaks kõiki linnavalitsuse, linnaosavalitsuse, apteekide, perearstide, eluks vajalikke teenuseid pakkuvate ettevõtete (ka näiteks toidupoodide, kes kojuvedu pakuvad) aadresse ja kontakte. 

Larissa ideed Lasnamäe piirkonna paremaks tulevikuks:

  1. Noorte areng jalutuskäigu kaugusel – ehitada piirkonda teadusliku arengu ja haridusliku tähendusega lastemuuseum-mängumaja, kus lapsed mängiksid, õpiksid muusikat, bioloogiat, anatoomiat ning palju muud.
  2. Lasnamäel peab saama eesmärgiks tagada linnaosa elanike jaoks puhas õhk, sh vähendada heitgaase.
  3. Aidata pensionäridel saada olulist teavet, näiteks koostada eluks vajalike teenuste infovoldik.
1097

Larissa Karpova

KÜ Pae 39 juhatuse liige