Lasnamäe

reform.ee
Menüü
1102

Nicole Meos

Olen noor, 25-aastane Eesti kodanik. Lõpetasin Pärnu linnas eestikeelse keskkooli ning peale lõpetamist läksin edasi Tallinnasse õppima ja töötama. 

Praeguseks olen omandanud kogemusi erinevates valdkondades ja erialadel, olen olnud laekur pangas, vastuvõtujuht hotellis ning ürituste koordinaator. Osates kolme eri keelt (eesti, vene, inglise) ning omades teadmisi ja kogemusi eri valdkondades, olen palju suhelnud erinevate inimestega ning omandanud hea suhtlemisoskuse. Samuti olen tänu oma hobidele ja huvidele (sport, kunst, poliitika, üritused) saanud ülevaate inimeste probleemidest oma elukohas Lasnamäel. Neist põhilised olid näiteks prügiprobleem (prügikastide puudulikkus/vähesus parkides, mängu- ja spordiväljakutel, grillikohtades ning erinevatel rohkesti kasutatavatel aladel, lisaks prügi väljavedu; laste mänguväljakute vähesus kortermajade läheduses ning muidugi parkimisega seotud probleemid – liiga vähe parkimiskohti ning selle tõttu valesti parkimine).

Valimislubadused
Tahan muuta elukeskkonda puhtamaks ning inimeste elu paremaks. 
Osaleksin parkimisega seotud probleemide lahendamisel, prooviksin lahendada mänguväljakute vähesuse probleemi ning loomulikult aitaksin leida lahenduse, kuidas rohelised ja muud alad prügivabad hoida.

1102

Nicole Meos

majutusettevõtte koordinaator Vaata Instagramist