Mustamäe

reform.ee
Menüü
1115

Heli Teder

Olen Mustamäel elanud üle 24 aasta. Töötan Mustamäel. Mustamäel on kõik asja mõnusalt kodu lähedal. Mustamäel on kasvanud ja koolis käinud mu lapsed. Olen ikka proovinud kaasa rääkida seal, kus vähegi võimalik, et Mustamäel oleks meil parem elada.

Olen Tallinna volikogu liige, kus olen seisnud Mustamäe uudse arengu eest. Kuulun Reformierakonda alates 2009. aastast, olin Mustamäe piirkonna arendusjuht 2013 -2017. Kuulusin Tallinna Saksa Gümnaasiumi hoolekogusse 2012-2019, kus seisin selle eest, et kool remonditakse ning noortele luuakse kaasaegne õpikeskkond. Olen Eesti Naiste Koostööketi juhatuse liige, kus julgustame naisi aktiivsemalt osalema poliitikas.

Lapsevanema ja liikuva inimesena on mulle olulised turvaline elukeskkond; et parkmetsad, jalgratta- ja jalakäijateed oleks korras ning valgustatud, samuti sportimisvõimalused värskes õhus, kultuuriüritused parkides, pikniku võimalused.

Õppinud olen ma rõivadisaineriks, töökarjääri alustasin Tartu Kommertspangas. Olen aastaid töötanud rahvusvahelistes ettevõtetes ja oman seeläbi head kogemust asjaajamises, hangetes ja rahvusvahelistes suhetes äris.

Oma tugevateks külgedeks pean ausust, sihikindlust, täpsust ja kohusetunnet.

Hästi olulised on elus inimeste omavahelised suhted ja läbisaamine, seega on tähtis alati paika panna ootused-lootused, siis ei saa ka pettumusi tekkida.

Austan traditsioone, viin julged ideed ellu.

Olen alati soovinud olla asjade keskmes, ümbritsevat ise kujundada, mitte kõrvalt vaadata ja otsustajaid-tegijaid kiruda.

1115

Heli Teder

Tööinspektsioon, halduse peaspetsialist 3725229825