Mustamäe

reform.ee
Menüü
1108

Kuno Järv

Kandideerin KOV-i valimistel Mustamäel ja seda sellepärast, et leian, et inimene peab olema poliitiliselt aktiivne. Arvan, et poliitika kaudu saan panustada oma kodulinna Tallinna arengusse. Soovin, et Tallinn oleks tugev linn, kus on selge ja läbipaistev majandamine. Linn, kus on hea ja turvaline elada nii meil kui ka tulevastel linnakodanikel.

Kui osutun valituks, tahan aidata viia ellu Eesti Reformierakonna Ühendatud Tallinna ideid ja mõtteid. Südamelähedasemad teemad on aga kõik, mis seonduvad liikluse ja liiklusvahenditega. Leian, et muutusi tuleb ellu viia ühistranspordi puhul, et teenust osutaksid keskkonnasõbralikud transpordivahendid. Samal ajal on visioon ühendatud Tallinn, 15 minuti linn. Eesmärk on see, et oleks ühendus oluliste avalike teenuste saamiseks 15 minuti kaugusel ja ühendus teiste linnaosadega.

Mustamäel on suur mure autode parkimisega, on vaja jätkata parkimismajade ehitamist. Kohati ei pääse päästeautod ega kiirabi abivajajate juurde.

Südamelähedane on samuti Aktiivsuskont A+ loomine, mis tagaks pensionäridele 200 euro ulatuses vahendeid aktiivseks tegevuseks. Sellest oleks abiks nii tervise edendamiseks kui ka kultuurivajaduste rahuldamiseks ning see aitab olla aktiivne ja sotsiaalne ka vanemas eas.

Loodan, et osutun valituks ja saan panustada kodukoha arengu heaks, et oleks ühendatud Tallinn, kus kõigil on hea elada ja töötada, tunneksime end väärika ja vajalikuna.

Palun teie toetust, teeme Tallinna koos tulevikulinnaks! 

1108

Kuno Järv

MTÜ Eesti Liikluskindlustus Fond, ekspert-kahjukäsitleja 5062686