Mustamäe

reform.ee
Menüü
1117

Sergio Klein

Mina olen Sergio Klein, sündinud 11. oktoobril 2002. aastal. Praegu õpin Tallinna Arte gümnaasiumi 11. klassis. Olen lõpetanud põhikooli majanduse ja ettevõtluse suunal. Näen, et oleks vaja noorte osalust poliitikas.

Minu seos Mustamäega on esmalt see, et elan siin. Kolisin Mustamäele 2007. aastal. Kahtlemata on Mustamäe parim koht, kus elada, rohelus ja metsade lähedus tagavad imelise harmoonia, samuti on kõik vajalik käe-jala juures. 

On ka asju, mida sooviksin Mustamäel paremaks teha.

Esmalt sooviksin luua Mustamäele korrastatud ratta-, jooksu- ja kõnniteed. Praegune vaatepilt pole sugugi ilus, paljud kõnniteed on auklikud ja korrastamata. Siinkohal mõtlen eriti sportimisvõimaluste peale, rajada tuleks nimetatud teede äärde jõulinnakuid, lauatenniselaudu, metsaaladele võrkpalliväljakuid. Soov on luua Mustamäele jooksu-, ratta- ja kõnniteede võrgustik, mis hõlmaks kogu linnaosa. Soovin, et mustamäelastel oleks rohkem võimalusi veeta oma vaba aega õues. Seisan Mustamäel tervisliku ja aktiivse eluviisi eest!

Teiseks seisan selle eest, et lasteaia kohatasu kaotataks. Praegu on see 71,25 eurot kuus.

Kolmandaks seisan selle eest, et õpetajate palk tõuseks! Õpetaja töötasu tuleb tõsta 120%-le Eesti keskmise töötasuga võrreldes. Olles ise õpilane, näen kõrvalt vaadates, kui raske ja mahurohke töö on olla õpetaja. Kahtlemata on õpetajaamet väga vana ja väärikas, ent kahjuks ei saa väärika töö tegijad vastavat palka. Palgatõusu on lubatud juba aegade algusest, kuid midagi erilist selles vallas muutunud ei ole. Kuna Tallinnas maksab õpetajatele palka KOV, siis on just see midagi, mida oleks võimalik valituks saades teha! Asjaga on kiire, tuleb teha jõulisi ja kindlaid samme!

1117

Sergio Klein

puudub Vaata Instagramist 58839522