Mustamäe

reform.ee
Menüü
1111

Toomas Kärk

Hea Mustamäe elanik!

Kandideerin Tallinna linnavolikokku, et kaasa rääkida kodulinna arengus ja esindada Mustamäe elanike vajadusi.

Olen 2017. aastast Mustamäe linnaosakogu liige, seega Mustamäe inimeste huvide esindamine ja kohalike probleemide lahendamine on mulle olnud pikemat aega hingelähedane.

Pean väga tähtsaks, et igal mustamäelasel oleks siin hea elada. Selleks on veel palju vaja ära teha. Näen seda ise ja ka teiste elanikega suheldes kerkib alati teemaks, et parkimine peab meie linnaosas olema mugavam ning kvartalisisesed teed paremas korras. Teiseks, kui tahame, et nii väikelastel kui ka eakatel oleks Mustamäe linnaruumis mugav olla, peab siin olema turvaline. 

Isiklikult pean väga oluliseks ka seda, et inimestele, kes on ühiskonnale palju andnud ehk meie eakatele, oleks tagatud meeldiv ja väärikas vanaduspõlv. Arvan, et Reformierakonna plaan luua Tallinna pensionäridele Aktiivsuskonto aitab sellele kindlasti kaasa.

Olen ise elupõline mustamäelane. Koolis käisin Tallinna Saksa Gümnaasiumis. Kõrghariduse omandasin Eesti Maaülikoolis ja lisaks õppisin rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is magistrantuuris. Oman pikaajalist töökogemust edukas rahvusvahelises ettevõttes, olles töötanud end müügimehest üles firma kohalikuks juhiks. Praegu töötan ehitussektoris hulgimüügiga tegelevas ettevõttes.

Kui leiad samuti, et parkimine, turvalisus ja väärikas vananemine on Mustamäel olulised teemad, millele tuleb tähelepanu pöörata, siis toeta mind nendel valimistel. Saan seista Sinu huvide eest.

1111

Toomas Kärk

Mustamäe linnaosakogu liige 51930033