Mustamäe

reform.ee
Menüü
1111

Toomas Kärk

Olen elupõline mustamäelane. Koolis käisin Tallinna Saksa gümnaasiumis. Kõrghariduse omandasin Eesti maaülikoolis ja lisaks õppisin rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is magistrantuuris. Oman pikaajalist töökogemust edukas rahvusvahelises ettevõttes, olles töötanud end müügimehest üles firma kohalikuks juhiks.

2017. aastast olen Mustamäe linnaosakogu liige. Seega Mustamäe inimeste huvide esindamine ja kohalike probleemide lahendamine ei ole minu jaoks võõras.

Pean väga tähtsaks, et igal mustamäelasel oleks siin hea elada. Selleks on veel palju vaja teha. Näen seda ise Mustamäe elanikuna ja ka teiste kohalikega suheldes kerkib alati teemaks, et parkimine peab meie linnaosas olema mugavam ning kvartalisisesed teed paremas korras. Teiseks, kui tahame, et nii väikelastel kui ka eakatel oleks Mustamäe linnaruumis mugav olla, peab siin olema turvaline. 

Isiklikult pean väga oluliseks ka seda, et inimestele, kes on ühiskonnale palju andnud ehk meie eakatele, oleks tagatud meeldiv ja väärikas vanaduspõlv. Arvan, et Reformierakonna plaan luua Tallinna pensionäridele Aktiivsuskonto aitab sellele kindlasti kaasa.

Kui leiad samuti, et parkimine, turvalisus ja väärikas vananemine on Mustamäel olulised teemad, millele tuleb tähelepanu pöörata, siis tead, kelle poolt hääletada!

1111

Toomas Kärk

Müügijuht