Nõmme

reform.ee
Menüü
1122

Ago Talalaev

Hea Nõmme elanik, elan ja toimetan siin teie seas juba aastast 2014. Unistuse „oma maja mändide all“ realiseerisin ise oma kätega, mis annab kodule erilise tähenduse.

Enamiku aja oma elust olen tegelenud ettevõtlusega, varasemalt põllumajanduse ja kaubandusega, samuti metsandusega, nüüd tegutsen ehitusvaldkonnas. Olen otsustanud kandideerida Tallinna linnavolikokku, kuna ainult seeläbi saan kaasa rääkida oma kodulinna arengus ja muuta tallinlase soovid seaduse kaudu tegelikkuseks.

Oleme Reformierakonna liikmetega vaadanud üle nii vajadused kui ka võimalused, kuidas peaks tulevikus meie kodulinn edasi arenema. Seda kõike on nüüd võimalik lugeda meie erakonna kodulehelt. Enda jaoks pean kõige südamelähedasemaks teemaks liikuvust. Igal liiklejal peab olema võrdne ja mugav võimalus jõuda sihtkohta omale sobival viisil. Seda soovin teha võrdsete võimaluste ja mugavate alternatiivide loomisega. Et tänavatel oleks ruumi nii autole, jalgrattale, jalakäijale või mis tahes kergliiklusvahendiga liiklejale. Tähtis on, et elutähtsasse kohta jõudmine oleks turvaline, stressivaba ega võtaks rohkem kui 15 minutit.

Kui ka sina näed või tunned, et liikuvus on sinu jaoks oluline ja minu nägemus meie tulevikust on sulle meeltmööda, siis palun anna oma toetushääl just minule. Kui sul on muresid ja ettepanekuid, võid mulle alati helistada telefonil 516 4718 või saata e-kirja aadressil ago.talalaev@neti.ee.

Lugupidamisega

Ago Talalaev

1122

Ago Talalaev

WoodPaint OÜ Juhatuse liige 5164718