Põhja-Tallinn

reform.ee
Menüü
1151

Gerol Silkin

Elan Põhja-Tallinnas juba 2007. aastast. Oluline on, et Põhja-Tallinn oleks väärikas koht, kus end hästi tunda ning lastel oleks turvaline elada ja saaks ratastel vabamalt liikuda. Need on peamised põhjused, miks soovin noore pereinimesena osaleda kohalike omavalitsuste valimistel.

Senisest tegevusest tooksin veel välja, et olen esindanud Eestit rahvuskoondises jalgpalli mängides ning alates 2000. aastast olen tegev eraettevõtluses. Ülikoolihariduse olen saanud TTÜ-s rahvusvaheliste suhete erialal. Olen elanud ja töötanud Soomes, Leedus, Saksamaal ja Itaalias. Pean oma tugevusteks head suhtlemisoskust, positiivset ellusuhtumist, kohusetundlikkust ja kiiret õppimisvõimet. Minu arust ei ole olulised väärtused mitte kinni põhimõtetes, vaid kogemustes, teotahtes ja siiruses.

Pean sügavalt lugu Tiibeti kultuurist ja Idamaade filosoofiast ning kirjastan hobi korras budistlikku kirjandust. 

Kõige enam tunnen uhkust oma laste kasvatamise üle, sest ei ole midagi olulisemat kui pereväärtused. Minu unistused muutuvad, seega ei ole ainult ühte unistust. Praegu on unistus, et inimeste üldine vihameelsus väheneks. Unistan, et saaksin enam panustada inimeste heaolusse.

Valituks osutudes seisan kolme hingelähedase teema eest.

  • Loome sõbraliku ja aktiivse Kopli lineaarpargi suletud Kopli kaubajaama asemele.
  • Loome Põhja-Tallinna turvalise rattateede võrgustiku Tallinna jalgrattastrateegia osana, mis võimaldab turvalise kõnniruumi jalakäijatele kõnniteel ning sõiduruumi jalg- ja tõukeratturitele eraldatud jalgrattateel.
  • Seisame avatud ja inimesekeskse ligipääsetava merepiiri eest. Selleks avame mereranna, sealhulgas NATO sadama ja miinisadama alad ning loome taliujujate keskused aastaringseks kasutamiseks.
1151

Gerol Silkin

HQD Holding OÜ, Juhatuse liige