Tartu linn

reform.ee
Menüü
168

Auli Solo

Olen põline tartlane ja osalenud Tartu linnavolikogu komisjonide töös juba üle 12 aasta. Selle aja jooksul olen südamega panustanud Tartu arengusse nii linnamajandus- kui ka kultuurikomisjoni liikmena. 

Kandideerides Tartu linnavolikokku on mulle südamelähedased kolm teemat: Tartu kultuuriobjektide väärindamine ja nende arendamine, koolide ja lasteaedade renoveerimiskava ning väärikas vananemine.

Töötan Tartu Spordis Tähtvere puhkepargi müügi- ja teenindusjuhina. Olen vedanud arenguid puhkepargis alates selle Tartu Spordi haldusalasse üleminekust, tänaseks juba kaks aastat. Seisan selle eest, et Tartu laululava, dendro- ja spordipark saaksid tänapäevaseks.

Olles kahe toreda lapse ema, kooli hoolekogu liige ja pedagoogide tütar, hoolin väga Tartu koolide jätkusuutlikkusest ja õppekeskkonna parendamisest ning leian, et Tartu peaks koolide ja lasteaedade renoveerimiskavast kinni pidama.

Kandideerides Tartu linnavolikokku tahan aidata leida töötavaid lahendusi koduhoolduse teemades. Elades ise koos hooldust vajava isaga, oskan anda teemasse sisendeid, mida vajavad väga paljud perekonnad.

168

Auli Solo

Tartu Sport, müügi- ja teenindusjuht