Tartu linn

reform.ee
Menüü
172

Galina Tubin

Sündisin Tartus. Olen olnud 35 aastat abielus ning meil on abikaasaga kaks täisealist last ning kolm lapselast. Esimese kõrghariduse sain Tartu ülikooli majandusteaduskonnas, mille lõpetasin 1987. aastal. Elukutselise raamatupidajana on kõik minu töökohad ning nendega kaasnevad kohustused ja aastatepikkuse töö käigus saadud kogemused omandatud erinevate valdkondade tegevusega seotud ettevõtetes: kalanduses, panganduses, meditsiinis, toitlustuses, veemajanduses, ehituses, kultuuris ja meelelahutuses. Alates novembrist 2017 kuni detsembrini 2019 olin Tartu linnavolikogu rahanduskomisjoni koosseisus. Praegu õpin Tartu ülikooli kultuurikorralduse magistrantuuris ning olen Tartu linna Veeriku Seltsi ja Annelinna Seltsi juhatuse liige.

Tahan kuuluda volikogu meeskonda, kes kuulab ja kuuleb linna elanikke, teab nende muresid ja on võimeline neid ka lahendama.

Põlise tartlasena tahan panustada Tartu linna iga valdkonna arengusse ja veelgi paremasse tulevikku, et meie linn oleks jätkuvalt tänapäevane ja teistele linnadele eeskujuks! 

172

Galina Tubin

Veeriku Seltsi ja Annelinna Seltsi juhatuse liige