Tartu linn

reform.ee
Menüü
170

Kristel Tohu

Olen põline tartlane, entusiastlik sportlane ja hariduse toetaja. Olen kõrgelt motiveeritud jagama oma kogemusi ja teadmisi, et edendada Eesti arengut. Soovin kandideerida Tartu volikokku just selleks, et panustada Tartu linna arengusse, seistes turvalise ja kutsuva linnaruumi eest. 

Olles suur spordisõber, seisan ma turvaliste ja kutsuvate tingimuste eest Tartu linnas, sealhulgas paremini valgustatud alad, kergliiklusteede kitsaskaelade likvideerimine, liikuma kutsuvad Emajõe-äärsed teed veevõtupunktide ja rohkemate pinkidega. Tartu kui jõeäärne linn väärib ka kaunimaid ja sportlikumaid rannaalasid, mis poleks vaid pelgalt supluskohad, vaid mis sütitavad spordi- ja kultuurihuvi oma uuenduslikkuse ja turvalisusega.

Aastal 2018 lõpetasin neli aastat kestnud haridustee Ameerika Ühendriikides Washington State Universitys politoloogia ja ajaloo bakalaureuseõppes. 2021. a kevadel lõpetasin Tartu Ülikoolis rahvusvaheliste suhete ja regiooniuuringute magistriõppe. Koolitee kõrval olen juba 13 aastat pühendanud end sõudmisele, varasemalt sportlase ning nüüd juhendaja ja kohtunikuna. Karjääri olen saanud teha mitmes eraettevõttes, sealhulgas töötanud nii hotellinduses, müügis kui ka metsandussektoris.

Olen avatud meelega ja leian, et uuendused aitavad meil paremini edasi liikuda. Turvaline ja kutsuv linnaruum aitab seda teha.

170

Kristel Tohu

Tehingukeskus OÜ, kontorijuht