Tartu linn

reform.ee
Menüü
169

Kristjan Tiirik

Olen eluaeg olnud seotud Tartu ja spordiga. Olen sporti teinud, õppinud ja õpetanud; olen olnud tippliiga jalgpallur Tartus, suure Tartu spordiklubi juht ja treener ning spordikeskuse rajaja ja haldaja, seega näen liikumist kui eluviisi väga mitme nurga alt.

Ma tahan esindada Tartu linnavolikogus sportlikke eluviise, jalgpalli, lapsi ja nende vanemaid, harrastajaid ning noori ja avatud maailmapildiga tartlasi.

Kallis tartlane, sel sügisel kujundad Sina Tartu linna tulevikku. Kui Sulle on tähtis liikumine, sport ja see, et meie lapsed kasvaksid üles väärtuspõhiselt, kutsun Sind üles toetama mind sel sügisel Tartu linna kohaliku volikogu valimistel, et saaksime järgnevad eesmärgid üheskoos teoks teha.

Minu visioon Tartust:

  1. Tartus on Eesti parim elukeskkond.
  2. Tartus on Eesti parim sporditaristu.
  3. Tartus on Tallinnaga võrdne jalgpallitaristu.

Kui Tartus on Eesti parim elukeskkond, tunnevad end siin väga hästi nii praegused noored kui ka vanad tartlased. Parim elukeskkond aitab ka Tartu ettevõtteid, et tuua just siia talente, kelle toel kasvatada turuosa ja eksporti.

Kui Tartus on Eesti parim sporditaristu, tunneb rohkem noori ja vanu tartlasi liikumisest rõõmu ja elab täisväärtuslikumat, tervemat ja õnnelikumat elu.

Kui Tartus on Tallinnaga võrdne jalgpallitaristu, anname oma talentidele võrdsed võimalused tallinlastega. Viime Tartu jalgpalli Eesti tippu ja andekaimad tartlased suurde Euroopa jalgpalli! 

169

Kristjan Tiirik

Jalgpallikool Tammeka, tegevjuht