Tartu linn

reform.ee
Menüü
107

Krõõt Kiviste

Armastan kõikidest paikadest maailmas enim just Tartu linna. Ma hindan Tartu mõnusat vaba õhkkonda, mis annab ruumi loovuseks, iseendaks jäämiseks ning unistuste täitumiseks. Tartu on piisavalt väike, et tänaval jalutades kohtad alati mõnda tuttavat ning ükskõik mis sihtpunkti jõuab minutite jooksul. Ja samal ajal on Tartu piisavalt suur, et ennast teostada, leida mõttekaaslasi ja teha midagi maailma muutvat.

Ma kandideerin taas Tartu linna volikokku, kuna olen eelmise nelja aastaga saanud kindlust, et muutused on võimalikud ja minu ideed, mis on realiseerunud, on tõesti omanud positiivset efekti Tartu linna arengule. Arvan, et on tähtis, et Tartu linna otsuste juures oleks inimesi, kelle südameasjaks on noored, kultuur ja huviharidus. Mina olen valmis nende valdkondade nimel panustama.

Mul on kaks aktiivset ja väga iseseisvat tütart ning väga hea huumorimeelega abikaasa. Olen õppinud neli aastat ajakirjandust ja suhtekorraldust ning alustasin sellel aastal taas ülikooliteed õpetaja erialal.

Minu kutsumus on arendada tantsuhariduse valdkonda: olen 25 aastat juhtinud oma tantsukooli, loonud Tartu Tantsuakadeemia ning tegelen aktiivselt huvihariduse arendamisega laiemalt.

Mind kõnetab väga noorte heaolu ja võimalused eneseteostuseks. Tartu noortes on tohutult veel avastamata potentsiaali. Luues juurde võimalusi loovuse ja ettevõtlikkuse arendamiseks ning oma ideede katsetamiseks, on meie noored õnnelikumad ja teotahtelisemad, mis omakorda loob suurepärase pinnase innovatsiooniks.

Minu ideed järgmiseks neljaks aastaks Tartus:

  • Luua “Hoolima kutsuva kooli” programm, mis aitab kaasa vaimset tervist toetava koolikeskkonna hoidmisele. Programmi on kaasatud nii üldharidus- kui ka huvikoolid.
  • Käsitleda noorte heaolu valdkondade- ja osakondadeüleselt, kaasata noori rohkem neid puudutavatesse küsimustesse.
  • Luua linnaruumi rohkem noorte jaoks atraktiivseid liikumisvõimalusi, elamushoove, tasakaaluradasid jne.
107

Krõõt Kiviste

Huvikooli direktor