Tartu linn

reform.ee
Menüü
150

Külli Lokko

Olen sündinud Harjumaal, koolijuhi ja õpetaja/kultuuritöötaja peres. Vanematelt olen kaasa saanud just täpselt selle, mida oma elus ja töös olen aastakümneid armastanud ning kalliks pidanud. Olen palju aastaid töötanud Põlva kultuurikeskuses laste ja noorte muusika- ja kooritegevusjuhina, kust asusin ka sama asutust aastateks juhtima. Viimased 20 aastat on minu tööd ja tegemised olnud seotud Tartu linnaga, kus aastatel 2001–2008 olin SA Tähtvere Puhkepargi juhataja ning peale seda Heino Elleri nim. Tartu muusikakooli kooristuudio dirigent, mis on mulle südamelähedaseks tööks jäänud siiani. E STuudio noortekoori ning Elleri tütarlastekooriga oleme kodulinna Tartusse toonud mitu rahvusvaheliselt säravat konkursitulemust. Kontserdi- ja konkursireisid ning erinevad kultuurikorralduslikud projektid on mind Eestist väljapoole viinud kümneid kordi, kus on olnud suur au esindada Tartu linna ning kogu Eestit.

Olen ema kolmele täiskasvanud lapsele ning vanaema kahele lapselapsele, kellega koos veedetud aeg on mulle kallis ning kellega kooskasvamise eest olen väga tänulik.

Olen hariduselt koorijuht ja kultuurikorraldaja ning oma aastakümnete jooksul saadud töökogemuste pagasi varal lõin 2018. aastal Tartusse E STuudio koori- ja tantsukooli. Oma kunstilisele visioonile tuginedes olen loonud toimiva erahuvikooli, kus koolijuhina olen sügavalt veendunud, et loomisrõõmu jagamine aitab arendada lapsi ja noori paremuse poole. Tartule, mis on kvaliteetse elukeskkonnaga linn, tuleb see kindlasti kasuks, sest huvihariduse kaudu on võimalik ühiskonnas saavutada kõige püsivamaid väärtusi, mis omakorda mõjutab kõiki valdkondi.

Oma kogemuste jagamine teistega aitab meil mõista ja mõtestada enda kogemusi. Soovin Tartu linnavolikogusse kandideerida eelkõige seepärast, et omalt poolt aidata kaasa meie kodulinnas laste ja noorte arengule huvihariduses, sest just huviharidus on kõrgkultuuri jätkusuutlikkuse garantii.

150

Külli Lokko

E STuudio koori- ja tantsukooli juht Vaata veebilehelt 5096157