Tartu linn

reform.ee
Menüü
156

Martin Ottas

Olen Martin Ottas, 18-aastane Hugo Treffneri gümnaasiumi abiturient ja Tartu Kivilinna kooli vilistlane.

Olen elanud terve elu Tartus, seetõttu on meie kodulinna käekäik mulle väga südamelähedane. Siit ka soov kandideerida linnavolikokku. Soovin, et Tartu linn püüdleks selle poole, et siin oleks elada sama hea nagu Lääne-Euroopa arenenud linnades.

Mulle on väga oluline, et poliitikas oleks kuulda rohkem noorte häält. Liiga kaua on noored inimesed poliitikast kõrvale jäänud, arvates, et ega nad niikuinii midagi tehtud ei saa. Olles üks noorimaid kandidaate terves Eestis, saaksin mina väga hästi esindada linnavolikogus noorte inimeste huve ja vaateid.

Minu arvates on linnaelanike elukvaliteedi jaoks äärmiselt oluline korras infrastruktuur. Reformierakonna programmis on palju sellekohaseid lubadusi: jõepromenaadi väljaehitamine avaturust Karlova sadamani, avaturu moderniseerimine, uute sildade ehitamine kahe jõekalda paremaks ühendamiseks jpm-d. Võitlen väsimatult selle eest, et kõik Tartu kruusateed saaksid endale asfaltkatte, sest 21. sajandi linnale pole sobilik, kui elanikud peavad elama ja sõitma tolmavatel teedel, mis tervist ja sõidukeid kahjustavad.

Olen järjekindel eesmärkide poole püüdleja. Andes oma hääle minule, saad Sa endale linnavolikokku esindaja, kes väsimatult võitleb Sinu ja teiste tartlaste elu paremaks ja mugavamaks tegemise nimel. Sest just selline peaks olema linnavõim: rahvast teeniv.