Tartu linn

reform.ee
Menüü
161

Monica Rand

Olen oma rännakutelt koju tagasi pöördunud tartlane. Olen sündinud Tartus, kooliaja aga elanud Pärnus, ülikooli ajaks naasnud tagasi Tartusse ning seejärel aastakümneteks maandunud pealinna ellu ning 2017. aastal tagasi Tartusse tulnud ning nüüd siia paikseks jäänud.
Olen valmis panustama oma oskusi, teadmisi ja kogemusi Tartus, et Tartu oleks ja jääks parimaks linnaks Eestis. Olen kindel, et igale olukorrale on olemas lahendused ning olen valmis seisma selle eest, et tartlasel oleks kodulinnas parimad võimalused hariduse omandamiseks, tööl käimiseks kui ka sportimiseks.

Tartu linnavolikogusse soovin kandideerida seetõttu, et anda oma panus Tartu linna arendamisele.

Olin aastatel 2017-2020 Tartu abilinnapea linnavara ja rahanduse vallas ning sain võimaluse töötada koos tegusa meeskonnaga ning teha otsuseid Tartu heaks. Soovin seda teekonda jätkata ning poolelijäänut teostada.

Oman keskkonnaalast kõrgharidust, politseialast väljaõpet ning lisaks olen diplomeeritud coach. Lisaks valimiskarussellile otsustasin sel aastal astuda taas koolikarussellile ning septembrikuust olen ka religiooniuuringute ja teoloogia magistriõppe üliõpilane.
Olen avatud uuendustele ning toetan keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ja eluviisi.

Olen kirglik jalgpallifänn aga märkan ka teisi spordialasid enda ümber. Lisaks armastan väga lugeda ning looduses matkata.

Minu lubadused tartlasele on: töötan selle nimel, et  Tartu jalgpallurid saaksid lisaks valmivale kuppelhallile ka statsionaarse jalgpallihalli ning nende treeningtingimused ei jääks alla Põhja-Eesti jalgpalluritele, seisan selle eest, et kõigil tartlastel noortest kuni eakateni oleks väga head liikumistingimused. Tartu avaturust saab kaasaegne turukeskkond, kus on meeldiv teha oste ja ka lihtsalt sõpradega kohtuda ning aega veeta. Südalinn peab saama kultuurikeskuse, mis liidab erinevas vanuses linlasi ning loob võimalusi peredele ühiselt aega veeta.

161

Monica Rand

Tartu endine abilinnapea