Tartu linn

reform.ee
Menüü
105

Raimond Tamm

Olen tartlane ja kolme vahva poja õnnelik isa. Olen valmis panustama oma kogemusi, oskuseid ja teadmisi selleks, et Eesti saaks jõudsalt edasi areneda. Tasakaaluka otsustajana usun, et lahendused on olemas ka kõige keerulisematele olukordadele. Soovin Tartu linnavolikogusse kandideerida selleks, et enda kogutud teadmisi ja kogemusi parimal moel rakendades anda oma panus Tartu linna tasakaalustatud arendamisse.

2007. aastal omandasin majandusteaduse magistrikraadi ettevõtluse ja ökonoomika erialal. Enne avalikku sektorisse tööle asumist töötasin eraettevõtluses: nii kohalikus ettevõttes Estiko-Plastar AS kui ka rahvusvahelises korporatsioonis DuPont Products SA. Praegu olen Tartu abilinnapeana ennast pühendanud Tartu linna arengu suunamisele.

Tänaseks olen abilinnapeana töötanud kokku ligikaudu kaheksa aastat. Oma igapäevastes tegemistes juhindun põhimõttest, et kõige kindlam viis tulevikku ennustada on seda ise luua. Olen avatud uuendustele ning tean, et tänapäevaste tehnoloogiate rakendamine võimaldab meie igapäevaelu lihtsamaks muuta ning väärtuslikku looduskeskkonda säästa.

Mulle meeldib väga ka sport, seda nii ise teha kui ka teistele kaasa elada.

105

Raimond Tamm

Tartu Linnavalitsus, abilinnapea Vaata Instagramist 5154738