Tartu linn

reform.ee
Menüü
114

Veljo Ipits

Olen elupõline tartlane. Õppinud olen Miina Härma gümnaasiumis ning Tartu ülikoolis majandusteadust, hiljem töötanud samas asutuses vanemteaduri ja õppejõuna. Aastast 1988 olen olnud eraettevõtjana tegev kaubanduses, mööblitööstuses, kinnisvaraäris. Minu peamine tegevusvaldkond on toiduainetööstus: olen AS-i Salvest omanik ning Eesti Toiduainetööstuse Liidu volikogu esimees, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liige, Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu liige.

Aastast 1995 olen Tartu linnavolikogus, kus olen kauaaegne linna arengu- ja planeerimiskomisjoni liige ning kahe volikoguperioodi jooksul olnud ka rahanduskomisjoni esimees. Samuti olen AS-i Tartu Veevärk ja SA Tartu Sport nõukogu esimees ning SA Tartu Teaduspark nõukogu liige.

Tartu linn olgu mõistlikult majandatud, linnakodanikele kodune ja elamisväärne, ettevõtjale väljakutseid ja arengut võimaldav. Tartu õppe- ja teadusasutuste potentsiaal peab saama parima rakenduse töökate tartlaste, linnavalitsuse, ettevõtjate ja kõrgkoolide omavahelise koostöö kaudu. Tartu kesklinn linnakodanikele atraktiivsemaks!

114

Veljo Ipits

AS Salvest , Nõukogu esimees