Elva vald

reform.ee
Menüü
145

Gerda Kiipli-Hiir

Olen elanud Elvas sündimisest saadik ja seetõttu on Elva minu jaoks väga oluline paik. Mulle läheb korda see, mis siin toimub ja millises suunas Elva liigub.

Ma olen lõpetanud magistriõpingud sotsiaaltöö erialal. Viimased 11 aastat olen töötanud SA Elva Laste- ja Perekeskuses, mis tegeleb lastele ja peredele erinevate sotsiaal- ja haridusteenuste pakkumisega. Olen saanud olla uute ja põnevate algatuste juures, mis loodetavasti on lastega peresid toetanud. 

Pean väga tähtsaks, et iga inimene tunneks end Elvas hästi ja turvaliselt. See on ka põhjus, miks ma kandideerin. Soovin hea seista selle eest, et meie elukeskkond vastaks igas eas ja tervislikus seisundis olevate inimeste vajadustele. Kolme lapse emana kavatsen väga tõsiselt jälgida, et erinevad tegevused toetaksid ja tähtsustaksid meie laste ja noorte heaolu.

Pean väga oluliseks, et iga laps leiaks endale õige koha lasteaias ja koolis ning et nende õpiteekond oleks vajadusel kohandatud ja toetatud kvaliteetsete tugiteenuste abil. 

Olles üks väärikate ülikooli Elvasse toonud inimeste seast, kavatsen tõhusalt tegutseda selle nimel, et meie tegusad väärikad saaksid olla aktiivsed ja osaleda elukestvas õppes.

145

Gerda Kiipli-Hiir

SA Elva Laste- ja Perekeskus, juhatuse liige