Kambja vald

reform.ee
Menüü
169

Kaider Puniste

Olen 45-aastane ja pärit Lõuna-Eestist, kuid juba 21 aastat elanud ja töötanud Ülenurmel, kus kasvatan koos abikaasaga kahte toredat last. Kambja vallas ettevõtja ja arendusjuhina tegutsedes olen loonud töökohti vähemalt 60 inimesele. 

Insenerihariduse omandasin Võrumaa Kutsehariduskeskuses ja Eesti Põllumajandusülikoolis. Ülikooli ajal olin aktiivne üliõpilaste eest seisja ning tudengipäevade korraldaja.

Alates 2003. aastast olen Eesti Reformierakonna liige ning üks viiest Reformierakonna piirkonnaorganisatsiooni asutajatest Ülenurmel (tänane Kambja piirkonnaorganisatsioon), kuuludes nüüd ka selle juhatusse. Vabal ajal tegelen suusatamise ja jooksmisega, kuid ka vibulaskmine pole minu jaoks võõras.

Näen, kuidas linnalähedase valla elanikkond kasvab ja muutub, tuues kaasa uusi väljakutseid. Muutustest tulenevalt peab ka valla juhtimine muutuma tänapäevaseks, elanikke kaasavaks, läbipaistvamaks ja ettevõtlust toetavamaks. Valla sõlmpunktid tuleb ühendada ning vald liita tervikuks, milleks üks võimalus on paremini organiseeritud ühistransport.

169

Kaider Puniste

Juhatuse liige/arendusjuht, Doordec OÜ-s