Kambja vald

reform.ee
Menüü
154

Marek Palusoo

Olen 49-aastane, viie lapse isa ja nelja lapse vanaisa ning 29 aastat abielus olnud. Tegutsen ka ettevõtja ning ühe Tartu autoteeninduse juhatajana. Minu hobideks on jahindus ja laskesport. Kambja vallas Vana-Kuustes olen elanud alates oma sünnist ehk 1972. aastast ning kuulun juba kolmandasse Kambja valla volikogu koosseisu.

Minu suureks sooviks on, et Kuuste kool saaks oma spordi- ja vabaajakeskuse, milleta see väärikas kool on pidanud siiani läbi ajama ning mis võiks olla ka kõikidele Vana-Kuuste ja ümberkaudsetele elanikele vaba aja sisustamiseks ja sportimiseks avatud.

Kuuste kool on läbi aegade olnud ka kogukonnakeskuseks, kus on ühiselt pidusid peetud ja kontserte kuulatud. Seda siiski vaid sisetingimustes. Leian, et Vana-Kuuste mõisapargis võiks olla ka vabaõhulava, et saaksime kultuurisündmusi ka välitingimustes nautida.

Nagu meie valimisprogramm sätestab, soovin, et valla juhtimine oleks avatud, läbipaistev ja kodanikke kaasav ning et suhtlus, sh kirjavahetus vallaga muutuks kiireks, operatiivseks ja professionaalseks.

Paremini hoitud Kambja vald!

154

Marek Palusoo

Motosepp OÜ , Juhataja 56494038