Kambja vald

reform.ee
Menüü
150

Margot Võsokov

Kambja vald on elamiseks parim koht, pakkudes kindlat ja kodust keskkonda, kus lapsi kasvatada. Olen elanud ja töötanud Kambja vallas üle 10 aasta ning siin on kasvanud ka mu kaks last.

Minu soov on, et Kambja vald pakuks oma inimestele turvalise keskkonna, vajalike lastehoiukohtade ja kvaliteetse koolihariduse kõrval ka rohkem vaba aja veetmise võimalusi. Seisan selle eest, et siin oleks nii lastel, koolinoortel kui ka eakatel rohkem variante liikumiseks ja tervislike eluviiside harrastamiseks.

Mulle meeldib teha oma tööd hingega ning olen ettevõtlik ja aktiivne kodanik. Leian, et Kambja valla elu edasi viivate otsuste tegemisel kulub oma ala spetsialistide nõu väga ära ning mul on hea meel, et meie nimekirjas kandideerivad mitmed oma valdkonnas hinnatud ja tunnustatud inimesed. See rikastab volikogu koosseisu ning toob värskeid mõtteid.

Lisaks põhitööle võimlemistreeneri ja ettevõtjana olen viimase nelja aasta jooksul osalenud Kambja volikogu ja komisjonide töös, mis on andnud mulle uusi teadmisi ja kogemusi Kambja valla juhtimisega seoses. Nüüd tunnen, et on aeg astuda samm edasi ning aidata veelgi rohkem kaasa valla edukale ja jätkusuutlikule arengule.

Olen veendunud, et suurelt mõeldes ja avatult suheldes suudan meie kogukonda väärikalt esindada.

150

Margot Võsokov

Võimlemisklubi Ülenurme, klubi juht ja treener