Kambja vald

reform.ee
Menüü
167

Riho Risttee

Olen abielus ja kolme vahva lapse isa. Alates 2015. aastast elan Tõrvandis Aasa elamurajoonis. Mul on keskharidus ning olen keskendunud vajalike teadmiste ja kogemuste omandamisele praktilises elus ja töös. Ametilt olen santehnik, olles selles valdkonnas tegutsenud juba 20 aastat. Oma vaba aja veedan valdavalt pere seltsis ning pean lugu heast seltskonnast ja muusikast.

Seekordsetel valimistel otsustasin kaasa lüüa, kuna soovin rohkem kaasa rääkida meie kogukonna arengus. Minu südameasjaks on meie valla teed ja nendega seonduv. Olen alates kogukonnaga liitumisest aastal 2015 seisnud meie piirkonna teede, valgustuse ning veeprobleemide lahendamise eest. Aktiivse kogukonnaliikmena on mul kuue aasta jooksul õnnestunud saavutada nii mõndagi olulist: paigaldatud tänavasilte, teemärke ja tänavavalgustust, parandatud märkimisväärselt teekatet ning parendatud veekraave.

Samas olen arvamusel, et palju on vaja meie piirkonna elukeskkonna arendamiseks veel teha. Et elu siin oleks meie kõigi jaoks mugav ja hubane ning samal ajal ka loodust säästev. Soovin volikokku kandideerida, et meie kogukonna huve edukamalt esindada ja koduvalda arendada. Minu eesmärgid volikogu liikmena on kõikide valla teede tolmuvabaks muutmine ning avalike vahendite säästlik ja sihipärane kasutamine.

Muudame lubadused sõnadest tegudeks! Iga väiksemgi valla küla loeb!

167

Riho Risttee

Tet-ko OÜ, santehnik