Tõrva vald

reform.ee
Menüü
124

Monika Horn

Olen sündinud ja kasvanud Hummulis, kuhu oleme koos abikaasaga oma lastele kodu loonud. Minu tegevusvaldkondadeks on peamiselt sotsiaalala, tervishoid ja haridus. Töötan Tõrva Haigla ja Tõrva Tervisekeskuse juhatajana, löön kaasa Eesti Sotsiaaltöö Assotsatsiooni kutseeksami komisjonides, õpetan Valgamaa Kutseõppekeskuses sotsiaalvaldkonna eriala õpilasi ning tegutsen mittetulundusühingus, töötades erivajadustega inimestega. Sotsiaalalase kõrghariduse ja ärijuhtimise magistrikraadi omandasin Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis.

Vabal ajal laulan kooris, tegelen lastelastega, teen käsitööd, toimetan aias ja viibin looduses. Pean väga oluliseks häid inimsuhteid ja abivalmidust, mida olen õpetanud ka oma neljale tütrele, kellest kaks on omandanud kõrghariduse ning töötavad hariduse ja tervise valdkonnas, kolmas omandab hetkel tervishoiualast kõrgharidust ning neljas õpib Tõrva Gümnaasiumis.

Naudin aega, mida saan veeta oma lähedaste seltsis ning rõõmustan, kui saan kedagi aidata. Väikeses kogukonnas kulgeb elu nagu ühes suures peres, kus kõik peavad üksteist toetama ja abistama, kuid vajadusel ka puudustele vihjama. Toetan külade elu edendamist ja tunnen rõõmu sellest, kui mõni ajahambast puretud majapidamine taas uue hingamise saab. Ühele neist oleme ka meie oma perega uue elu andnud.

Kandideerin Tõrva valla volikokku 2021. aasta valimistel, sest tahan anda oma panuse kohaliku sotsiaal- ja tervishoiu valdkonna arendamisse, kuna oman sel alal laiapõhjalist töökogemust. Elan kaasa oma kodukoha tegemistele ja soovin õla alla panna meie valla elu edendamisele.

124

Monika Horn

SA Tõrva Haigla, juhataja; Tõrva Tervisekeskus OÜ, juhataja