Mulgi vald

reform.ee
Menüü
172

Taimo Tugi

Olen 44-aastane Mulgimaal sündinud ja üles kasvanud kolme lapse isa. Lõpetanud Karksi-Nuia Keskkooli, omandasin kõrgema hariduse Sisekaitseakadeemia politseikolledžis. 2013. aastal kandideerisin esmakordselt kohalike omavalitsuste volikogude valimistel. Pärast valimisi sai minust Karksi vallavalitsuse liige ning aastatel 2014–2017 pidasin Karksi vallas vallavanema ametit. Omavalitsuste ühinemisel 2017. aastal valiti mind Mulgi vallavolikogusse. Hetkel olen Mulgi valla revisjonikomisjoni esimees, eelarve- ja majanduskomisjoni ning keskkonnakomisjoni aseesimees ja spordikomisjoni liige. 2019. aasta suvel asusin ametisse Tõrva vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhatajana, kellena töötan siiani. 

Kohalikud valimised määravad väga oluliselt kohalikku elu: millises suunas Mulgi vald liigub ning kas talume paigalseisu või liigume jõuliselt tuleviku valla suunas. Tuleviku valla normaalsus peab olema läbipaistev, aus, avatud ja heaperemehelik valitsemine. Vald peab saama valdkondlikult juhitud. Tänane valla juhtimissüsteem vajab väga olulist ümberkorraldust. 

Mulgi vallast peab saama parim paik perele. Minu suure tähelepanu all saab olema hooliva koduvalla kontseptsiooni elluviimine, et noored tahaksid Mulgi vallas elada, tööl käia ja oma pere luua ning väärikas eas elanikud tunneksid, et vald hoolib neist. Hoiame Mulgi valda paremini!

172

Taimo Tugi

Tõrva vallavalitsus, sotsiaalosakonna juhataja 53307192