Põhja-Sakala vald

reform.ee
Menüü

Põhja-Sakala piirkonnaorganisatsiooni tutvustuseks võib liialdamata öelda 25 aastat progressiivseid ideesid ja häid mõtteid kohaliku elu edasiviimiseks. Oleme alates 1996. aastast osalenud oma piirkonnas kõigil kohaliku omavalitsuse volikogude valimistel. Peame oluliseks, et meie koduvald areneks ühtlaselt ja tasakaalustatult. Selle tagamiseks plaanime igal aastal investeerida paikkondadesse tagasi rahasumma, mis neilt laekub valla eelarvesse. 

Selleks, et ühel päeval saaksid tänased noored võtta üle valla elu juhtimise, peame oluliseks investeerida haridusse ja panustada ettevõtluse arendamisse, sest inimesed sätivad oma elu sinna, kus jagub tasuvat tööd ja leiba. Meil on olemas parim plaan Põhja-Sakala arendamiseks! 

Selle aasta valimistel on Reformierakonna vallavanemakandidaat Põhja-Sakalas Sirli Tallo. Sirli juured on pärit Põhja-Sakala vallast – ta on elanud, kasvanud ja käinud koolis Võhmas. Sirli näol on tegemist päikselise ja energilise naisterahvaga, kes tegeleb liiklusohutuse eestvedamisega. 

Kui Sa tunned, et soovid samuti anda oma panuse Põhja-Sakala valla käekäiku, siis oled oodatud meie meeskonda. Tule, ja sa ei kahetse! 

Vaata videot: