Viljandi linn

reform.ee
Menüü

Reformierakond on osalenud oma nimekirjaga Viljandi linnavolikogu valimistel alates aastast 1996. Meil pole vaja häbeneda oma nägu ega tegusid: Viljandi on selle aja jooksul jõudsalt arenenud ja Reformierakonna osa on selles olnud märkimisväärne. Taasisesevusest alates on Viljandi linna juhtinud kõige rohkem just erinevad Reformierakonna linnapead ja ka praegu on linnapea roll meile usaldatud. 

Üksi ei tee mitte midagi. On vaja head meeskonda, kes kõik tahaksid panustada oma aega ja teadmisi kohaliku elu paremaks tegemisel. Õnneks on alati Viljandis leidunud inimesi, kellele parempoolne maailmavaade on olnud oluline ja kellele sobib asju teha sisuliselt. Meie meeskonna tugevus ongi just see, et me ei mõtleme eelkõige linna kasvule. 

Viljandis me soovime seda, et me oleksime jätkuvalt edumeelne omavalitsus, kuhu inimesed sooviksid tulla. Viljandi on linn, kus kõrgkultuur asub ainult 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel ja niimoodi võikski see jääda. Peale selle oleme panustanud viimastel aastatel väga palju lasteaedade korda tegemisse ning sellesse, et inimesetel oleks võimalik tervislikult aega veeta. Meie huviharidus käib ajaga kaasas ning areneb iga aasta edasi.  

Kui sa soovid kaasa rääkida Viljandi linna paremaks loomises, siis ära kahtle ja tule või toeta meie meeskonda. 

Tutvu valimisprogrammiga

Vaata videoid