Viljandi linn

reform.ee
Menüü
145

Hedli Kivilaan

Viljandi – Eesti suurim kultuuri- ja sporditurismi sihtkoht!

Olen põline viljandlane, nelja tütre ema ja kahekordne vanaema. Hindan kõrgelt kodanikualgatust ja heategevust, mis aitavad kaasa kogukonna paremaks muutmisele. Seetõttu tegelen ka ise heategevusega, olles Lions Club Viljandi Ellips naisteklubi heategevuskomisjoni liige. Igapäevaselt olen tegev ettevõtluses ning juhin Viljandi järve ääres asuvat Aasa Külalistemaja. Minu teekond turismiettevõtjana algas juba siis, kui alustasin õpinguid Tartu ülikooli Pärnu kolledžis turismimajanduse erialal.

Pean ääretult oluliseks, et Viljandi oleks linn, kus külalised lähemalt ja kaugemalt sooviksid oma puhkust veeta. Siinne inimkäte ja looduse poolt loodud turismitaristu pakub selleks suurepäraseid võimalusi. Soovin, et nii professionaalsed kui ka harrastussportlased saaksid siin laagrites osaleda ja võistlemas käia ning et kord juba Viljandis käinuna leiaksid nad siia alati tagasitee. On oluline luua Viljandist parim tervikkeskkond, et oleksime spordilaagrite korraldajate jaoks esimeseks valikuks.

Muu hulgas soovin volikogu liikmena panustada turismiettevõtluse arengusse ning aidata kaasa eeskätt sporditurismi arendamisele Viljandis. Puhkemajanduse eesmärgipäraseks arenguks on vaja välja selgitada praegused kitsaskohad, mida parandades jõuaksime selleni, et meie kodulinna turismivaldkonna töötajatele jaguks tööd kõigil neljal aastaajal.

145

Hedli Kivilaan

Aasa Külalistemaja OÜ, tegevjuht