Viljandi linn

reform.ee
Menüü
132

Itta Arak

Olen sündinud ja kasvanud Narvas, kuid juba lapsena veetsin kõik suved Viljandimaal Kaarlis. Hiljem tõid mind Viljandisse õpingud Viljandi Kultuurharidustöö Koolis. Sellest ajast alates on Viljandi minu kodulinn, kus oleme abikaasaga üles kasvatanud kaks tütart.

Olen kogu aeg meie armsa linna käekäigule kaasa elanud. Minu südames on eriline koht sotsiaalvaldkonnal, et kõik, kes me Viljandis elame, mahuksime siia ning et meil kõigil oleks siin oma koht. Reformierakonna liikmena olen aastaid kuulunud Viljandi linnavolikogu sotsiaalkomisjoni.

Olles alates 2011. aastast MTÜ Viljandimaa Singel tegevjuht, olen seisnud selle eest, et ka psüühiliste erivajadustega inimesed saaksid eluga toimetulekuks igakülgset tuge ning neil oleks võimalik leida avatud tööturul endale sobiv töökoht. Usun, et aidates neid, kel on raske iseseisvalt hakkama saada, aitame kokkuvõttes meid kõiki. Märgates enda kõrval olijat, ulatades talle abistava käe ning toetades teda hea ja julgustava sõnaga loome tugeva ja turvalise üksteisest hooliva kogukonna, kus kõigil on olla hea.

132

Itta Arak

MTÜ VIljandimaa Singel, tegevjuht