Viljandi linn

reform.ee
Menüü
135

Kaidi Braun

Ma ei ole ükskõikne, käega lööja ega niisama kiruja. Olen Viljandis sündinud ja kasvanud ning ka igapäevaselt siin ametis. Võin öelda, et olen viljandlane ihu ja hingega, mõtte ja tegudega.

Viljandi on mu kodu, elu ja armastus. Suured sõnad, aga ausalt öeldud. Soovin, et igaüks, kes siin elab, õpib, töötab või lühemat-pikemat aega meie linnas viibib, võiks rahulolevalt tõdeda ja vaimustunult hüüda – siin on ilus ja hea elada!

Ka kõige paremas linnas on probleeme. Ma tean ega salga neid. Olen positiivne, sest usun, et probleemid on lahendamiseks.

Uus haiglahoone Viljandi südalinnas on lähitulevik. Haigla tuleb linlastele lähemale ning pakub tervishoiuga seotud terviklahendust ja kindlustunnet. Lisaks tervisele annab haigla paljudele viljandlastele ka igapäevase töö ja teenistuse. Linn on koostööks valmis ning soovib meie oma haiglat ning linlaste tervist toetada ja arendada. Võimalusi on – kas või noorsportlaste järjepidev dispanseerining ning harrastussportlaste soovikohane tervisekontroll Viljandis kohapeal! 

135

Kaidi Braun

SA Viljandi Haigla, juhtiv hankespetsialist