Viljandi linn

reform.ee
Menüü
159

Lii Susi

Olen põline viljandlane ja mulle läheb väga korda, kuidas meie armsal kodulinnal läheb. Mina usun, et me kõik saame anda oma panuse Viljandi arengusse ning soovin seda ka ise teha.

Olen seisnud aastaid selle eest, et erivajadustega lastel oleks kodulähedases koolis just neile sobilikud õppimisvõimalused ja loodan, et mul on ka edaspidi võimalik selles küsimuses kaasa rääkida. Kaare kool peab jääma ja sellest võiks saada Eesti parim erivajadustega laste kool.
Soov aidata endast nõrgemaid on tõenäoliselt minu loomuses. Olgu selleks siis püsiannetus loomade varjupaigale või heategevuslik töö Lions klubis Viljandi Fellin. Usun, et väikestest asjadest saavad lõpuks suured teod ning südamega tehtud otsused ei saa kunagi olla valed.

Viljandi on minu jaoks mõnusalt turvaline kodulinn. Siin on üles kasvanud minu lapsed ja soovin, et ka nemad näeksid enda tulevikku just siin.

Selleks on aga vaja tarka ja avatud linnajuhtimist, kaalutletud otsuseid ja pidevat arengut, et Viljandi oleks ka edaspidi maailma parim kodulinn ning ka meie lapsed sooviksid enda tuleviku Viljandiga siduda. 

159

Lii Susi

Cleveron AS, kontoriassistent