Viljandi linn

reform.ee
Menüü
129

Marje Aavik

Olen koos Viljandiga kasvanud üle kümne aasta. Selle aja jooksul oleme mõlemad arenenud nii seest kui ka väljast. Progress ei ole kaugeltki lõppenud, ei minul ega linnal. Vahel ei piisa sellest, kui soovid maailma parandada eemalt, sõpradega kööginurgas arutledes… Kaasa rääkimiseks tuleb kodust välja tulla ning mina valisin selleks Reformierakonna.

Minu kireks on naisteklubi Ladies Circle Eesti tegemistes kaasa löömine. Klubi pakub võimalust arenemiseks, teineteise täiendamiseks ning ühiskondlikuks aktiivsuseks, mis omakorda viib selleni, et märkame enda ümber toimuvat ning saame vajadusel sekkuda, olgu selleks siis koostöö tegemine naiste tugikeskuse ja noortekeskusega või prügikoristuspäeval osalemine.

Seoses vaimse tervise probleemidega on ühiskonnas aina teravama probleemina esile kerkinud inimesed, keda nimetame nähtamatuteks ohvriteks. Kriisid võtavad ja annavad ning seetõttu tunnen veelgi enam vajadust panustada tekkinud kriitiliste olukordade lahendamisse.

Kahe jalaga maa peal hoiab mind töötamine puiduettevõttes ning vabatahtlik töö kogemusnõustajana. Mulle meeldib reisida ja lugeda ning olen võlutud meie lossimägedest, kus mul on sõltuvus koeraga hommikuti jalutada. Mind paelub ka hispaania keel ning pean oluliseks elukestvat õpet.

Üle kõige maailmas armastan oma lapsi, keda pean oma vundamendiks ja müüriks. Kes oleksin ma küll ilma nendeta!

Paremini hoitud Viljandi!

129

Marje Aavik

Marki Transport OÜ, juhatuse liige 5295906