Viljandi vald

reform.ee
Menüü
176

Aivar Piir

Olen 35-aastane, abielus ja kahe tütre isa. Põhihariduse omandasin Kolga-Jaani Põhikoolis, keskhariduse C.R. Jakobsoni nimelises Gümnaasiumis ning õigusalase kõrghariduse Tallinna Majanduskoolis. Pärast õpinguid ja erialast tööd Tallinnas tulin tagasi oma lapsepõlvekoju, mis asub Kolga-Jaani külje all Vissuvere külas. Töötan projektimüügijuhina OÜ-s Toru-Jüri. Hobi korras mängin korvpalli BC Viljandi Vald/Eesti Maavara meeskonnas, kellega osaleme Eesti meeste Saku II liigas.

Hetkel olen Viljandi vallavolikogu liige ning kodanikuühenduste ja külaarengu komisjoni aseesimees. Varasemalt olen kuulunud ka Kolga-Jaani vallavolikogusse ning jõudnud ühe koosseisu ajal olla mitme komisjoni esimees, volikogu aseesimees ja ka volikogu esimees. Lisaks kuulun Järtsaare-Vissuvere külaseltsi.

Leian, et Viljandi vallas tuleb astuda veelgi konkreetsemaid ja tõhusamaid samme kogukondade koostöö tihendamiseks, tagada valla erinevate piirkondade senisest võrdsem areng ning kiirendada kindlasti asjaajamist vallavalitsuses. Pean oluliseks rohkemate teede tolmuvabaks muutmist ning soodsate ettevõtlustingimuste loomist. Samuti peab valla hallatavate asutuste tingimuste parendamine toimuma kiiremas tempos.

Olen seisukohal, et kohaliku võimu teostajad peavad olema terava ja targa pilguga ning püüdma kõikide oma tegevustega olla samm ees pelgast rahulolutundest. Seda selleks, et vältida võimalikku mugavustsooni sattumist.

176

Aivar Piir

Toru-Jüri OÜ, projektimüügijuht