Viljandi vald

reform.ee
Menüü
173

Kairi Kärner

Olen aktiivne vallakodanik, nelja lapse ema, jurist ja ettevõtja. Kandideerin Viljandi vallavolikokku, sest hoolin oma kodukoha heaolust ja turvalisusest ning pean oluliseks mitmesuguste vaba aja veetmise võimaluste olemasolu vallas.

Viljandi valla noortele tuleks luua uusi põnevaid ja harivaid huviringe ning atraktiivseid puhkekohti. Samuti pakkuda neile võimalust kaasa rääkida valla kujundamisel nii kunsti- kui teistes loomevaldkondades.

Leian, et ka meie valla vanemad inimesed vajaksid mitmekesisemaid võimalusi aktiivseks vaba aja veetmiseks. Lisaks tuleb luua võimalused inimeste probleemide ärakuulamiseks ja nende esmatasandi nõustamiseks. Kuna Viljandi vald on nüüd kolm korda suurem, tuleb erilist rõhku panna teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamisele. Selleni on hetkel veel pikk tee minna!

Samuti on tarvis arendada ja toetada erinevat laadi seltsitegevust, soodustada ettevõtlikkust ning rajada suusa- ja kelguradu, rulaparke, kettagolfi radu, korvpalli-, võrkpalli ja tenniseväljakuid ning uuendada staadioneid ja rajatisi. Seda kõike on siiani tehtud ilmselgelt liiga vähe. Ometi soovime me kõik, et noored jääksid maale elama ja vanematel oleks turvatunne!

173

Kairi Kärner

Suislepa mõis MTÜ, juhatuse liige