Andrus Seeme (nr. 335) | Reformierakond

335 Andrus Seeme

Riigikokku soovin kandideerida just sellepärast, et täna Eestis toimuv on väga murettekitav. Soovin panustada parema tuleviku nimel. Kindlasti tuleb kasuks 16 aastane Lõuna – Eesti omavalitsusjuhi kogemus ja leader meetme rakendamine Põlvamaa Partnerluskogu juhatuse esimehena algusaegadest tänaseni.

Tahan, et hea oleks elada ka Eesti maapiirkondades, kuid täna on murettekitav kohalike teede olukord ja riigi rahastuse vähenemine selles osas. Ei nõustu tänase ministri Janek Mäggi ettepanekuga metsastada osad kohalikud teed kordategemise või hooldamise asemel. Teede rahastamise võtan enda esmaseks südameasjaks ja seisan Kagu-Eesti huvide eest laiemalt.

Reformierakonna vaateid olen jaganud 16 aastat. Kuulun Reformierakonna juhatusse ja ühtlasi olen olnud Kõlleste PKO juht ja viimased aastad Põlva MKO esimees. Kanepi vallavanema ametit olen pidanud üle aasta, ehitanud uue Kanepi valla peale reformi, enne haldusreformi olin Kõlleste vallavanem.

Tegutsen veel aktiivselt Kõlleste jahtkonna liikmena, kuulun Põlva Gümnaasiumi hoolekogusse ja täidan Põlvamaa Partnerluskogu juhatuse esimehe kohustustusi. Olen olnud Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees. Perekondlikult on hea meel toimetada nelja lapse isana.

5098958