Eero Merilind (nr. 258) | Reformierakond

258 Eero Merilind

Parem tervis!

Kui osutun valituks, siis seisan kindlalt selle eest, et tervislikud valikud oleks riigi poliitikas eelistatud ja inimeste jaoks motiveerivad.

Turvaline keskkond sisendab kindlustunnet

Olen Nõmme linnaosakogu aseesimees ning Tallinna volikogu liige. Seega elan ja töötan Nõmmel. Tunnen hästi selle piirkonna inimesi, sest puutun perearstina nende rõõmude ja muredega vahetult kokku. Meie lapsed on käinud koolis ja lasteaias Mustamäel, kuna enne Nõmmele kolimist elasime Mustamäel. Minu abikaasa on samuti perearst.

Kindlasti sisendavad eestlastele kindlustunnet tänases ühiskonnas turvaline elukeskkond, kindlustunne homse ees ning oma panuse andmine riigi ja rahva elu edendamisse - kõik, mis Eestis on head, sünnib meie ühisel jõul.

Ma soovin kaasa rääkida tervisepoliitika kujundamisel ning soodustada tervislikke valikuid riigielu korraldamisel. Tean ja tunnen tervisevaldkonda ning olen aktiivselt poliitikas osalenud viimased kümme aastat. Usun, et saaksin Riigikogus nii mõndagi ära teha!

Oluline, et inimesed oleksid terved ja rõõmsad

Olen Eesti Tervise Fondi juhatajana andnud oma panuse tervisepoliitika arengusse laiemalt, perearstina pühendun ravimise kõrval haiguste ennetamisse ning abikaasa ja kolme lapse isana püüan olla tähelepanelik ning valikutes vastutustundlik inimene.

Suur osa vabast ajast kulub terviseteemade edendamisele, eelistan aktiivset puhkust (jooksen, suusatan, sõidan rattaga). Puhkuse ajal proovin võimalikult palju liikuda vabas õhus, reisida või teha suvemajas aiatöid. Eriti tunnen uhkust selle üle, et oleme koos kolleegidega rajanud Nõmmele perearstikeskuse. Minu soov on, et inimesed oleksid rõõmsad, terved ja hoolivad!

5112901