Gerol Silkin (nr. 234) | Reformierakond

234 Gerol Silkin

Kindel julgeolek - stabiilsem majanduskeskkond!

Öeldakse, et noorus on kingitus ja vanadus saavutus. Tahan, et meie riigi saavutused saaks jälle õigele teele ja lõppeks rumalate otsuste langetamine.

Eesti peab kasvama majanduslikult edukamaks

Oluline on, et meie riik kasvaks ja Eesti oleks seejuures väärikas koht, kus end turvaliselt tunda ning majanduslikult edukamaks kasvada. Need on peamised põhjused, miks soovin noore pereinimesena osaleda Riigikogu valimistel.

Reformierakonna liige olen olnud enam kui 5 aastat. Kolmel korral on mind valitud Põhja-Tallinna juhatusse. Valituks osutudes tahaksin kindlasti seista Eesti ettevõtete pääsu välisturgudele ja võideleda maksurahu ning rumalate otsuste langetamise eest, mis võivad seada ohtu ettevõtjate tahte siin oma ettevõtlust edendada.

Senisest tegevusest tooksin veel välja, et olen esindanud Eestit rahvuskoondises jalgpalli mängides ning alates 2000. aastast olen tegev eraettevõtluses, pakkudes parimatel aegadel tööd 30-40 inimesele. Olen elanud ja töötanud ka Soomes, Leedus, Saksamaal ja Itaalias. Pean oma tugevusteks head suhtlemisoskust, positiivset ellusuhtumist, kohusetundlikkust ja kiiret õppimisvõimet. Minu arust ei ole olulised väärtused mitte kinni põhimõtetes, vaid kogemustes, teotahtes ja siiruses.

Soovin võidelda maksurahu eest

Valituks osutudes tahaksin kindlasti seista Eesti ettevõtete pääsu välisturgudele ja võidelda maksurahu ja rumalate otsuste langetamise eest, mis võivad seada ohtu ettevõtjate tahte siin oma ettevõtlust edendada.

Olen aktiivselt tegev ettevõtluses ja õppinud TTÜ-s rahvusvahelisi suhteid. Ettevõtjana olen aidanud ettevõtteid nii Eesti, kui ka välisturgudele. Alates Korea tootjatest Baltikumi, Poola ja Saksa turgudele, kui ka Bulgaaria ettevõtte viimine Lääne-Aafrikasse.  Mõned projektid on olnud edukamad kui teised, aga kõikidest on olnud midagi õppida. Ka ebaõnnestumistest. Ei häbene tunnistada ka suurimaid eksimusi ja kaotusi. Olen pidanud ajama selja sirgu ja edasi minema.

Minust

Elan Põhja-Tallinnas juba enam kui 10 aastat. Mul on 8- ja 3-aastased tütred ning minu elukaaslane on finantsjuht ja raamatupidaja. Vaba aega armastan veeta oma lastega. Puhata meeldib mulle reisides ja pean sügavalt lugu Tiibeti kultuurist ja Idamaade filosoofiast ning kirjastan budistlikku kirjandust. Samuti olen ka budistliku koguduse juhatuse liige.

Kõige enam tunnen uhkust oma laste kasvatamise üle, sest ei ole midagi olulisemat kui pereväärtused. Minu unistused muutuvad, seega ei ole ainult ühte unistust. Hetkel on unistus, et inimeste üldine vihameelsus väheneks. Unistan, et saaksin enam panustada inimeste heaolusse.

55520222