Johannes Kert (nr. 256) | Reformierakond

256 Johannes Kert

Kindel julgeolek - stabiilsem majanduskeskkond!

Olen olnud Eesti vabariigi kaitseväelane alates kaitseväe esimestest päevadest, sealhulgas kaitseväe juhataja ja Eesti sõjaline esindaja NATO peakorteris. Praegu, olles Riigikogu 13. koosseisu liige, kuulun riigikaitse ja Euroopa Liidu asjade komisjoni koosseisu. Minu tegevuse eesmärk on edasi arendada ja täiustada Eesti riigikaitsesüsteemi. Olen abielus pr. Laine Kertiga. Meil on kaks last ja kaks lapselast. Hobideks on sõjaajalugu, jahindus ja sport.

Kandideerin eesmärgiga jätkata Eesti julgeolekukeskkonna parandamist riigikaitsesüsteemi täiustamise kaudu. Riigikokku on 2019. aastal oodata terve rida riigikaitset reguleerivaid seaduseelnõusid, mis vajavad kvaliteetset menetlemist seadusteks. Näen enda rolli asjatundjana antud menetlustes. Jagan Reformierakonna maailmavaadet ja aitan seda riigi tasemel ellu viia.

Parem tulevik on Eesti Reformierakonna kindel eesmärk. Parema tuleviku rajamise oluline eeldus on stabiilne julgeolekukeskkond. Seda vajab arenev majandus, see on alus ka soodsa investeerimiskeskonna kujunemisele, see on tähtis meie inimestele kes otsustavad oma tuleviku siduda kindlalt Eestiga.

„Tarka Visadust“ soovides!

 

5230845