Leo Aadel (nr. 292) | Reformierakond

292 Leo Aadel

Olen sünnilt põline virulane, sündinud Rakveres ja koolis käinud Haljalas. Akadeemilise kõrghariduse omandasin TTÜ-s majandus– ja sotsiaalteaduste magistrina. Üle 20 aasta olen Tallinna Tehnikaülikoolis õpetanud avalikku haldust.

Olen alates 2005. aastast osalenud Haljala valla juhtimises volikogu esimehena ja nüüd viimased 9 aastat vallavanemana. Omavalitsusjuhina ja omavalitsusliidu juhatuse liikmena saanud kaasa rääkida maakonna arengus ning esindanud Eestit ja Eesti huve Euroopa Kohalike Omavalitsuste Kongressil. Usun, et see on piisav teadmiste, kogemuste ja eneseteostuse pagas.

Reformierakonnaga liitusin 2002. aastal ja juhtisin Haljala PKO-d alates 2004. a. kuni 2017. aastani. Alates 2005. aastast kannab Reformierakond valitsusvastutust usaldusväärse partnerina Haljala valla võimuliidus.

Arvan, et eestimaalastele sisendab kindlustunnet Eesti kuulumine Euroopa Liitu ja NATO-sse. Samuti elanike turvalisuse, heaolu ning riigi majanduse ja tulude kasv. Eestil ei ole kunagi nii hästi läinud kui täna, seega peame selle eest sama hästi seisma ka tulevikus.

Soovin kandideerida Riigikogusse, et kaitsta jõuliselt ja energiliselt Eesti riiki tagasikäigu eest. Julgen kaasa rääkida, otsustada ja seista parema Eesti ning Lääne-Virumaa arengu ning elanike heaolu kasvu eest. Parem majandus, parem maksusüsteem, parem haridus ja parem pension kindlustavad parema tuleviku.

Hindan kõrgelt aktiivset puhkust ja suhtlemist sõpradega. Olen sündinud õigel ajal ja õiges kohas ning olen saanud end panustada loojana ja eestvedajana ühiskondlikus tegevuses.

Paul-Eerik Rummo: Tunnen paljusid tublisid virulasi, kellest nii mõnelgi on potentsiaali kujuneda arvestatavaks poliitikategijaks kogu Eesti mõõtkavas. Leo Aadel oma avatud meele ja pika omavalitsuskogemusega on üks nendest kindla peale. Hea Virumaa valija, kaalu: äkki sobib just see Sulle hästi teadaolev omakandimees esindama Sind meie parlamendis.

Ivi Eenmaa: Põlise virumaalasena toetan Leo Aadeli valimist Riigikogusse Reformierakonna ridades. Reformierakonna ideed majanduse arendamisest ja sellest tulenevast suuremast julgeolekust ning inimeste kasvavatest sissetulekutest, on parimad. Leo Aadeli pühendumine Virumaa tasakaalustatud arengusse on olnud silmapaistev. Käes on aeg viia Leo mõtted ja teadmised riigi tasandile, et Eestimaa omavalitsuste areng muutuks käega katsutavaks. Mina usun ja usaldan Leo Aadeli seisukohti. Tee seda ka Sina!

5068620