Madis Milling (nr. 269) | Reformierakond

269 Madis Milling

Otsustasin kandideerida 2019 aasta Riigikogu valimistel. Miks? Eesti on kaotamas motivatsiooni ja liikumise asimuut on vale.

Lahingus on tähtsad sinu väljaõpe ja oskused, teatrilaval on oluline usutavus. Kas mõjuks usutavalt, kui ütleksin, et oskan näiteks Eesti majanduse tõusuteele pöörata...? Vaevalt. Seepärast ma seda ei ütlegi. Ei hakka rääkima Lätti sõitvatest maksudest või pea peale pööratud tulumaksust. Majandusega tegelevad meie erakonnas teised inimesed.

Seisan parema riigikaitse eest

Mina ei väida, et tean universaalset valemit, kuidas kõiki ja kohe hästi õnnelikuks ning rikkaks teha. Mina ei väida, et tean kõikidest maailma asjadest kõike ja ma ei oska kindlasti kõikidele maailma probleemidele lahendust pakkuda, aga ühte ma tean. Kaitseliitlase ja vabatahtliku päästjana seisan ma alati parema riigikaitse ja parema siseturvalisuse eest!

Selleks, et midagi muuta ehk paremaks teha, peab ise selle sees olema. Olen Kaitseliidu liige aastast 1990 ja vabatahtlik päästaja aastast 2013. Meie riigikaitse on paremas seisus, kui näiteks 4 aastat tagasi, aga see ei ole kaugeltki piisav. Siseturvalisuses on samuti veel palju teha. Lähemate aastate tõsisemad väljakutsed ootavad meid elanikkonnakaitse valdkonnas. Oluline on, et iga inimene, perekond ja omavalitsus teaks, mida kriisi korral teha. Samuti on tähtis see, et kogu riik teaks, mida kriisi korral teha. Olgu selleks kriisiks siis lumetorm, metsatulekahju või meie piiri ületavad "rohelised mehikesed".

Ainult koos saame ehitada PAREMA JULGEOLEKU!

5640778