Marko Torm (nr. 294) | Reformierakond

294 Marko Torm

Lääne-Virumaa on minu kodu. Minu pere kodu. Koht, mida armastan ja mille heaks soovin panustada oma aja, teadmised ja kogemused.

Olen seda teinud nii Rakvere linna sisekontrolörina, abilinnapeana eelarve- ja sotsiaalküsimustes kui volikogu esimehena. Viimase Lääne-Viru maavanemana korraldasin Euroopa Liidu vahendite jaotuse maakonnas, olin valdadele toeks haldusreformi läbiviimisel ja piirkonna jaoks valutumate lahenduste kaitsmisel valitsuses. Organiseerisin oma meeskonnaga Maavalitsuste tegevuse lõpetamisel sadade vastutusvaldkondade ümberkorraldust, et saaksime ühiselt jätkata vähemalt sama tugevana ja ükski oluline tegevus ei jääks tegemata.

Rakvere linnapeana juhin maakonnakeskust ja Lääne-Virumaa suurimat omavalitsust. Kandideerin Riigikogu valimistel, kuna usun oma meeskonda ja sellesse, et nende inimeste seas on reaalselt neid, kes maakonna heaolu eest seisavad. 

Seisan kõikidele õiglaste ja ühetaoliste võimaluste eest ettevõtluse arendamisel ja soovin tagada, et Lääne-Virumaa oleks eeskätt elukeskkonnana üks eelistatumaid piirkondi Eestis. Selleks peab kohapeal olema nii tööd, lasteaedu, heal tasemel koole kui ka korras taristu - teed ja tänavad. Õitsema kultuuri- ja spordielu ja välja arendatud turistide teenindamiseks mõeldud objektid. Ühiselt peame hoolt kandma oma kogukonna nõrgimate eest. 

53364289