Meelis Soll (nr. 252) | Reformierakond

252 Meelis Soll

Vali lihtne maksusüsteem!

Eesti riik vajab häid ja kiireid lahendusi edasiseks arenguks just rahva heaoluks!

Olen lõpetanud Tallinna ehitus- ja mehaanikatehnikumi insenerigeodeesia eriala. Asusin kohe tööle erasektorisse ning kolisin Eestist 12 aastaks välismaale. Elasin ja töötasin Venemaal, Soomes ning Hispaanias erinevates linnades ja kuurortides. Proovisin kätt nii valveteenistuses, kui ka hotellinduses.

Alates 2003. aastast, kui tagasi Eestisse kolisin, olen elanud vanalinnas ja südalinnas. Seega olen kokku puutunud erinevate inimeste rõõmude ning muredega.

Soovin 4 aastaga Riigikogus alandada makse, alustada eestikeelsele algharidusele üleminekuga, lahendada tervishoiu probleeme ja pakkuda eakatele väärikat pensioni. Samuti soovin tähelepanu pöörata julgeoleku poliitikale, et kaitsekulutused oleksid vähemalt 2% SKT-st. Samuti tuleb tagada NATO riikide kohalolu ja Eesti-Vene riigipiiri väljaehitamine. Tahan, et päästjad ja politsei saaks väärilist palka. Seisan ka parema hariduse eest ja soovin nelja aastaga Riigikogus suurendada õpetajate palkasid.

KOV valimistel 2017. aastal pääsesin Tallinna Kesklinnaosakogusse, kus ma olen planeerimiskomisijoni esimees ja puutun kokku aeg-ajalt Tallinna Kesklinna arengu ja detailplaneeringutega, kuna Tallinna Kesklinn on meie väliskülalistele Eesti visiitkaart. Seda peab hoolikalt planeerima! Samas tahan tänada siinkohal kõiki enda valijaid, kes usaldasid mind KOV 2017. valimistel ning tahan ka ette tänada kõiki oma toetajaid 2019. aasta Riigikogu valimistel.

Nüüdseks olen Eestis eraettevõtja ning teen enamasti koostööd välisriikides olevate ettevõtetega, kus anname kinnisvaraga seonduvaid konsultatsioone. Olen see eestlane, kes tuli oma kogemuste pagasiga kodumaale tagasi, kuigi räägitakse, justkui oleks meil ainult tööjõu väljavool.

Reformierakonnaga liitusin 2014. aastal, tänaseks olen kesklinna juhatuse liige. Usun, et just Reformierakonnaga on eestlastel parem tulevik.

SINA OTSUSTAD, MEIE VIIME ELLU!

5071771