Merike Peri (nr. 299) | Reformierakond

299 Merike Peri

Reformierakonna liige olen 2006. aastast ja juhtinud see aeg Kohtla-Järve piirkonda. Olen pikki aastaid püüdnud abistada ja nõustada maakonna elanikke nende sotsiaalsete ja ka isiklike probleemide lahendamisel. Tunnen, et mul on oskusi, teadmisi ja kogemusi teha seda ka edaspidi.

Olen 25 aastat teinud sotsiaaltööd ja nõustanud maakonna sotsiaaltöötajaid, erinevaid kliente ning teinud koostööd väljaspool maakonda olevate asutuste ja organisatsioonidega. Tänaseks leian, et minu kogemuste pagas on piisavalt suur, et anda edasi oma teadmisi ja kogemusi ka teistele. Lisaks oman töönõustaja kvalifikatsiooni, mille olen omandanud Saksa Der Rote Faden Instituudi koolitaja Achim Fritzsche ja Eesti parimate superviisorite Helle Niit, Mari Saari ja Aita Keerberg käe all.

Minust

Sündisin 1951. aastal Tallinnas pere kuuenda lapsena. Kohtla-Järvele asusime emaga elama 1957. aastal ja seal lõpetasin ka keskkooli. Olen abielus 1972-st aastast, abikaasa Enno Periga, kes on samuti pensionär. Mul on kaks tütart ja olen vanaema kahele suurepärasele lapselapsele, mis on andnud mulle värvikirka kogemuse ja palju rõõmu. Võõrkeeltest valdan hästi vene keelt, mida kasutan ka igapäevaselt teise töökeelena.

Ühes suureks hobiks on mul reisimine. Igal reisil olen kogenud midagi uut ja kasulikku. Vaba aega meeldib mulle veeta koos perega. Armastan teha aiatööd, kuna sellest ammutan uut jõudu, kui karikas hakkab tühjenema.

5063473