Priit Palmet (nr. 303) | Reformierakond

303 Priit Palmet

Pooldan liberaalset maailmavaadet ja ühiskonnakorraldust, kus inimene on vaba oma valikutes ja riik sekkub kodaniku ellu nii vähe kui võimalik.

Tugev majandus ja väike maksukoormus on taasiseseisvunud Eestis paljuski Reformierakonna tehtud, mille eest peab ka edaspidi seisma. Eesti ühtlasem ja tasakaalustatum areng on teema, millega riik peab tegelema, kuna inimeste ja rikkuse koondumine vaid Tallinna ja Harjumaale suretab ülejäänud riigi lõpuks välja.

Minust

Olen õpetaja ja ettevõtja ning üle kahekümne aasta tegutsenud kohalikus munitsipaalpoliitikas volikogu liikmena, millest 10 aastat olin Iisaku volikogu esimees. Minu peres on kaks last. Tütar, kes õpib Tartu Ülikoolis õpetajaks ning 5. klassis õppiv poeg. Armastav naine töötab samuti koolis õpetajana.

Viimase aja üheks olulisemaks saavutuseks pean Reinar Halliku korvpallikooli ja Iisaku Gümnaasiumis tegutseva korvpalliakadeemia käivitamist. Head tööd tegevad treenerid Reinar Hallik ja Jaanus Liivak on toonud hulgaliselt kooli lapsi juurde ning tervislike eluviiside propageerimine läbi sporditöö on hea näide sellest, kuidas uut Alutaguse valda suurelt Eesti kaardile saada.

5106143