Raimond Tamm (nr. 328) | Reformierakond

328 Raimond Tamm

Olen tartlane ja kolme vahva poja õnnelik isa. Olen valmis panustama oma kogemusi, oskuseid ja teadmisi selleks, et Eesti saaks jõudsalt edasi areneda. Tasakaaluka otsustajana usun, et lahendused on olemas ka kõige keerulisematele olukordadele.

Toimiv majanduspoliitika on eduka riigi vundamendiks

Soovin Riigikogusse kandideerida selleks, et enda kogutud teadmisi ja kogemusi parimal moel rakendades anda oma panus Eesti riigi tasakaalustatud arendamisele. Soovin töötada selle nimel, et riik toetaks tõhusalt ettevõtluse arendamist, meie majandus kasvaks ning seeläbi suureneksid ka riigile laekuvad maksutulud.

Suuremad tulud võimaldavad omakorda abivajajaid senisest paremini toetada ja aidata. Olen veendunud, et hästi toimiv majanduspoliitika on eduka riigi vundamendiks. Väga oluliseks pean ka seda, et riigieelarvest kohalike omavalitsuste rahastamine oleks piisav selleks, et linnad ja vallad suudaksid toime tulla neile riigi poolt pandud ülesannete täitmisega. Samuti soovin seista selle eest, et riigi poolt kodanikule ja ettevõtjale pakutavad teenused oleksid lihtsasti ja mugavalt kättesaadavad.

Minust

2007. aastal omandasin majandusteaduse magistrikraadi ettevõtluse ja ökonoomika erialal. Suurema osa oma senisest tööelust olen töötanud eraettevõtluses, nii kohalikus ettevõttes Estiko-Plastar AS kui ka rahvusvahelises korporatsioonis DuPont Products SA. Hetkel olen Tartu abilinnapeana ennast pühendanud Tartu linna järjepidevale arendamisele.

Tänaseks olen abilinnapeana töötanud kokku ligikaudu viis ja pool aastat. Oma igapäevastes tegemistes juhindun põhimõttest, et kõige kindlam viis tulevikku ennustada, on seda ise luua. Olen avatud uuendustele ning tean, et tänapäevaste tehnoloogiate rakendamine võimaldab meie igapäevaelu lihtsamaks muuta ning väärtuslikku looduskeskkonda säästa.

Mulle meeldib väga ka sport, nii ise teha, kui ka teistele kaasa elada.

5154738