Raivo Meitus (nr. 317) | Reformierakond

317 Raivo Meitus

Eesti riiki tuleb juhtida mõistuspäraselt ja targalt, tulevikku vaatavalt ja üksteisega arvestades, sest üksnes nii on võimalik, et elu Eestis muutuks kõigile võrdselt paremaks!

Soovin, et maapiirkonnas oleks hea elada

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni peab kuuluma ka inimesi, kes teavad, mis toimub väljaspool pealinna, maapiirkondades ja valdades, kus on igapäevane elu hoopis erinev, kui näiteks suurtes linnades. Me kõik soovime, et ka maapiirkonnas oleks hea elada. Pikaajalised kogemused töötamisel omavalitsuses on kindlasti kasuks ka töös riigi tasandil.

Soovin panustada oma oskusi ja teadmisi selleks, et rohkem erinevaid võimalusi, investeeringuid jõuaks järgmise nelja aasta jooksul Jõgeva maakonda, et oleksime võrdsemad või sammuke ees teistest omavalitsustest. Just see on peamine põhjus, miks ma kandideerin.

Minust

Olen sündinud ja kasvanud Jõgevamaal. 2009–2013. aastatel olin Jõgeva Linnavolikogu liige, novembrist 2013 abilinnapea, alates juunist 2016 linnapea. Praegusel hetkel olen Jõgeva Vallavolikogu esimees.

1997. aastal lõpetasin Tartu Maaülikooli magistriõppes majanduse ökonoomika ja juhtimise eriala, praegu on (jaanuar 2019 töö kaitsmine) lõpetamisel magistriõpe Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal. Hobiks on sport, nii sellega tegelemine kui ka spordielu korraldamine.

5015843